بی رنگی

birangi-3شعر باید پرانرژی و مهاجم باشد نه لخت ،باید در خواننده ایجاد انفعال کند . شعرهای کوشا چرت آدمی را پاره می کند. این شعرها شلاق است نه لالایی…

متن بالا بخشی از مقدمه ای بود که دکتر کیومرث منشی زاده بر کتاب شعرهای کوشا کوروش فر نوشته . بی رنگی ، حاصل کار جوانی ۲۱ ساله که سالها به دلیل ابتلا به تالاسمی خون می گیرد ،دانشجوی سال سوم رشته تاریخ است و قهرمان چند دوره مسابقات شطرنج بیماران خاص کشور .

بی رنگی ، حالا به لطف و تلاش پدر صبور و بزرگوار کوشا چاپ شده ، چاپ اولش هم تمام شده و به چاپ دوم رسیده ، و کوشا که به دلیل همان روح پاک و نگاه زیبایش درآمد حاصل از فروش بی رنگی را به دوستان تالاسمی اش اختصاص داده تا صرف هزینه اشتغال آنها شود.

بی رنگی را بخوانیم … کوشا از ما می نویسد ، برای ما می نویسد و بر ما می نویسد پس بنشینیم و کتاب شعرش را ورق ورق ، ورق بزنیم تا ورق ورق شود.

 خرید بی رنگی را از صفحه فیس بوک کوشا کوروش فر پیگیری کنید  . در کرمان به فروشگاه شهر فرهنگ در خیابان هزار و یکشب مراجعه و یا با شماره تلفن۰۹۱۳۴۴۱۰۳۶۱ تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “بی رنگی”

  1. درود.بسیار خوشحالم و بسیار ناراحت.خوشحال از اینکه کوشا اینچنین موفق و سربلند راه خودشو پیدا کرد و ناراحت ازاینکه چقدر بی معرفتم که باید خبر این موفقیتو از سایتها و وبلاگها بخونم.
    تبریک خیلی خیلی زیاد به کوشای عزیز و پدر مهربان و سختکوشش که نه فقط من بلکه هر کسی که ایشونو میشناسه میدونه چقدر رنج کشید و تلاش کرد نه فقط برای کوشا که پسرش بود بلکه برای تمام بیماران تالاسمی و باز هم نه فقط بیماران کرمانی بلکه ایران وچقدر بی مهری از طرف مسولین دیدو خم به ابرو نیاورد.از شما هم ممنون جناب یزدان پناه دوست ندیده ی من.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *