… در این فضای ننوشتن

به پیوندهای این وبلاگ که اکثرا از دوستان کرمانیست سر که میزنی ناامید میشوی از این به روز نکردن آنها و سر زدن روزانه تو ، انگار در این شهر اینترنت وجود ندارد و فضای مجازی چیزی بیگانه و بی معنیست ، کرمان خبر که روزگاری منبع بسیاری از رسانه های این شهر بود از ۷/۳/۸۸ به روز نشده ، یاد نوشت آخرین مطلبش متعلق به ۱۲ /۱ / ۸۹ است ، فواد توحیدی که تنها وبلاگ تخصص موسیقی در کرمان است از ۲۱ /۵ /۸۹ مطلبی ننوشته ، دختر بابا حتی بالا هم نمی آید ، پخ پخو مدتهاست که وعده به روز شدن وتغییرات اساسی داده ، حاشیه از ۵/۱/۸۹ کاملا به حاشیه رفته ، حروف آخرین حرفش را در ۲۸ / ۱۲ / ۸۸ زده ، پردیس گرافیک که منبع خوبی برای دوستداران نرم افزار است از ۱۴ /۲ /۸۹ به روز نشده ، از  سیامول و عکسهای جدیدش از ۲۴/۵/۸۹ خبری نیست ، محمد رضا هاشمی نژاد بعد از مدتها در مرداد ماه ۸۹ آمد و رفت ، گویای خموش یکسال است که به روز نمیکند و …. نمونه های بالا و بسیاری دیگر از وبلاگهای کرمانی آدم را پاک ناامید می کند، روزگاری به همت نشریه پایان هفته جشنواره وبلاگهای کرمانی برگزار شد که آدم را بادیدن این همه وبلاگ نویس به وجد می آورد اما حالا….  به هر حال دیدگاههای این مطلب برای خوانندگان خصوصا دوستان وبلاگ نویس باز است تا از خود بگویند در این فضای ننوشتن ….

4 دیدگاه برای “… در این فضای ننوشتن”

  1. شاید وبلاگ نویسانی که ازشون نام بردین دیر به دیر به روز می شن ولی من خیلی از وبها رو می شناسم که اینطور نیستند.با عرض معذرت…… حتی از شما هم فعالترن.

  2. این‌که بعد از ۱۰روز از پابلیش این مطلب، هنوز کسی پیامی برایش نگذاشته خودش پیام جالبی‌ست! انفعال مخاطب بدترین درد این ملت ‌است.
    آقای یزدانپناه عزیز. ظاهرا به لطف جامعه‌های مجازی، وبلاگ عزیز دارد تبدیل به نوستالژی می‌شود. دوستان همه خزیده‌اند به کنج این جوامع که انگار محفوظ‌ترند که انگار در ان‌ها شما بیننده‌ی اثرتان را خودتان انتخاب می‌کنید و می شناسیدش. به قولی فضای این جوامع دوطرفه‌است و اگر حرفی داشته باشی برای زدن و اگر خونگرم باشی در ارتباط، سریع از مخاطبت جواب می‌گیری. سری به فیس‌بوک و گودر و غیره بزنید حتما بسیاری از این دوستان را به‌علاوه‌ی بسیار کرمانی ِدیگر خواهید دید که فعالانه می‌تازند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *