وقتی همه متخصص میشوند…

وقتی که فکر کنی در همه امور متخصصی ، همیشه سعی می کنی بدون هیچ پشتوانه ای نظر بدی و نظراتت را اعمال کنی ، یک ماه پیش بود که دوستی خواست برای آژانس گردشگری که دارد نشانه ای طراحی کنم ، اما یک جای حرفش جالب بود . معاونت گردشگری میراث فرهنگی همین کرمان خودمان  از او درخواست ده نام کرده و ده نشانه ، برای ده نام حرفی نیست اما ده نشانه بر اساس چه اصول ، قواعد و تخصصی انتخاب میشوند . خلاصه بعد از دو سه هفته بد قولی سه نشانه برای تائید ارائه کردم . همین دیروز بود که دوستم تماس گرفت و گفت یکی از نشانه ها تائید شده اما به شرط اینکه این قسمتش برداشته شود ، نوشته اش اینجوری شود ، این قسمت اضافه شودو… راحتتان کنم یعنی یک نشانه دیگر طراحی و اجرا گردد… با خودم گفتم پس سالها سابقه کار ، تجربه و تحصیلات چی ؟ مدیری یا معاونی که به راحتی یک آب خوردن در حوزه ای که مسلما هیچ تخصصی ندارد نظر می دهد و نظراتش را اعمال میکند ، دیگر جایی رابرای کار کردن می گذارد …

2 دیدگاه برای “وقتی همه متخصص میشوند…”

 1. بله همینست دیگر. بعد به اقای رییس جمهور فحش می دهیم. عیبش اینست که بی تخصص در همه ی زمینه ها حرف می زند و نظرمی دهد.یک هلندی یکبار به من حرفی زد و ان این بود چرا ایرانیها فکر می کنند در همه چیز تخصص دارند. من ان روز هیچ نگفتم چون می دانم طرف به خاطر وجود همکار ایرانیش این حرف را زد.

 2. یک سال دیگر آمد و دنیا عوض نشد
  چیزی به غیر پیرهن از ما عوض نشد

  جناب آقای یزدان پناه سلام! خوبید استاد؟

  از کرمان و دانشگاه چه خبر؟

  پیشاپیش به شما و خانواده محترم و خصوصا همسر گرامی تون سال جدید رو تبریک می گم. امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید و سالی سرشار از موفقیت رو آغاز کنید.

  یا حق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *