یوزارسیف در کرمان

بازیگر تازه کاری  که نه چندان خوب بازی می کند و نه کارنامه پرباری دارد حالا شده وسیله درآمد عده ای که میخواهند جنگ شادی برگزار کنند . نمی دانم یوزارسیف در حضور خود چه خواهد کرد و چه کار سرگرم کننده ای به خورد مردم میدهد و نمی دانم او در این حضور چقدر طلب پول کرده ، اما واقعا ما کرمانی ها مردم بدبختی هستیم که به دلیل نداشتن هیچ سرگرمی یا یک مکان تفریحی خوب و یا برنامه فرهنگی و هنری مناسبی ، این گونه برنامه هایی را برایمان تدارک می بینند . به هر حال مطمئن باشید یوزارسیف به کرمان نیامده اول حساب بانکی اش را چک میکند و بعد در صورت واریز شدن مبلغ قرارداد به کرمان می آید ، به روی سن میرود و من کرمانی هم از آن پائین دستی برایش تکان میدهم و مسئله به خوبی و خوشی پایان میپذیرد . دوستی میگفت احتمالا مسابقه ای هم  تحت عنوان (دست برون) با حضور یوزارسیف در بین حضار برگزار خواهد شد .

4 دیدگاه برای “یوزارسیف در کرمان”

  1. وقتی از آدمای کوچک ومعمولی برای خودمون اسطوره می سازیم برای اونا هم بهترین فرصت سر کیسه کردن مردمه. استادای بزرگ برای شهرای دیگه دم دستیاهم برای ما

  2. روح پدرم شاد که می گفت به استاد
    فرزند مرا هیچ میاموز به جز عشق
    سلامی به مهربانی مهتاب که گونه ی شب های تنهایی ام را می نوازد و به گرمی نفس های عاشقانه ی کویریان کرمانی که صلابتشان تاریخ را به اعجاب واداشته است و مهربانی شان مهرو ماه را به اعتراف نشانده است .
    سلام عزیز ! مجله ی فرهنگی اجتماعی خط فاصله را ببینید .این مجله اولین مجله ی تمام رنگی است که در استان کرمان چاپ می شود شاید ضعف هایی داشته باشد که بعید نیست اما اگر همه ی فرهنگ دوستان کرمانی دست به دست هم بدهند و برای یاری برخیزند می تواند روز به روز بهترشده و خدمت بزرگی به فرهنگ استان باشد .البته در صدد هستیم که مجوز سراسری شدن مجله را بگیریم .فعلا خواهش می کنیم پس از این که یکی از نسخه های مجله ی مذکور را تهیه کردید و مطالعه فرمودید به دوستان هم سفارش کنید که با خریدن یک نسخه از آن و ارتباط با دفتر نشریه و سپس همکاری با هیات تحریریه در غنی شدن مطالب به کمک بچه های خط فاصله بیایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *